3 KROKY. Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?

3 KROKY. Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?

Možno si práve teraz kladiete túto otázku. Či už si nakoniec vyberiete mňa alebo niektorého z kolegov, vyberajte dobre. A podľa čoho? Možno vám napovie pár chytrých rád:

Vyberajte makléra, ktorý svoju profesiu vykonáva. Možno to znie zvláštne, ale je to tak. Mnoho realitných maklérov robí túto profesiu neúplne, na internete nájdete sotva ich fotografiu, telefón a email. Hľadajte makléra, ktorý preukázateľne svoju prácu robí, má na internete ponuku nehnuteľností, vlastné internetové stránky a ponúka Vám o sebe a svojej práci dostatok informácií.

Iste chcete makléra, ktorý svoju profesiu vie. Rovnakú požiadavku budete mať aj na svojho doktora pred operáciou. Vyberte si profesionála, ktorý Vám predstaví zoznam aspoň niektorých svojich predaných nehnuteľností a referencie spokojných klientov.

Každý profesionál sa vo svojom obore vzdeláva. Hľadajte makléra, ktorý na sebe pracuje, neustále sa zlepšuje, navštevuje kurzy a získava prax. Makléra, ktorý jednoducho vie predávať nehnuteľnosti. Pretože aj v našom obore platí že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté.

A v neposlednom rade hľadajte makléra, ktorý Vám rád proste len tak nezištne poradí. Chcete poznať trhovú cenu svojej nehnuteľnosti? Potrebujete iba s niečím poradiť? Dobrý maklér sa pozná aj podľa toho, že Vám rád poradí. Či sa potom rozhodnete zveriť mu svoju nehnuteľnosť do predaja, to je len na Vašom uvážení.

Máte akúkoľvek otázku? Neváhajte sa ma proste opýtať.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prihláste sa k odberu článkov

Raz do mesiaca tipy a rady e-mailom zadarmo

spracovaním osobných údajov