Spotrebný úver na čokoľvek?

Spotrebný úver na čokoľvek?

Podmienky nepustia

 

Pokiaľ si chcete spotrebný úver vziať, podmienkou, ktorá je všeobecne platná je, byť fyzickou osobou, občanom Slovenskej republiky, ktorý dosiahol plnoletosť, teda 18 rokov a mať trvalé bydlisko na území Slovenskej republiky. V niektorých prípadoch si banky preverujú, či ste spotrebný úver schopný splácať zo svojho príjmu. Dnes už však nájdete aj spotrebné úvery, kde nie je potrebné dokladovať účel, nepotrebujete ručiteľa či dokonca neplatíte poplatky.

 

Požičajte si, koľko potrebujete

 

Spotrebné úvery sú väčšinou produkty, ktoré umožňujú požičať si financie vo výške od niekoľko stoviek eur až po niekoľko tisíc. Variabilná je aj doba splácania, ktorú si môžete nastaviť vy. Výhodou pri spotrebnom úvere je výška úroku, ktorá je napríklad oproti nákupu na splátky či kreditnej karte neporovnateľne nižšia. Avšak, treba byť obozretný, pretože výška úrokov môže súvisieť so splnením určitých podmienok pri spotrebnom úvere. 

 

Vybaviť si ho môžete prakticky kdekoľvek

 

Množstvo bánk poskytuje možnosť vybavenia spotrebného úveru. Môžete pobočku navštíviť osobne alebo jednoducho si vybaviť pôžičku aj online. Schválenie spotrebného úveru v dnešnej dobe môžete mať v niektorých bankách dokonca už do 24 hodín od požiadavky. Predtým, než si spotrebný úver vyberiete, oplatí sa pozrieť ponuku a zistiť, ktorá by vám pre vaše potreby vyhovovala najlepšie.

 

 

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prihláste sa k odberu článkov

Raz do mesiaca tipy a rady e-mailom zadarmo

spracovaním osobných údajov