PREDAJ 2 GARSÓNKA FEDINOVA

 

           

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú dvojgarsónku v strede Petržalky, na Fedinovej ulici.

Byt s celkovou úžitkovou plochu 37 m2 sa nachádza sa na 9.NP/12 vo vchode s jedným nákladným a jedným osobným výťahom. Byt je bez balkóna, výhodou je veľký kumbál o výmere 3 m2 hneď na poschodí .

Dispozícia pozostáva z dvoch neprechodných izieb s veľkosťami 18 m2 a 8 m2. Kúpeľňa spojená s WC a disponuje vstavaným sprchovacím kútom, závesným WC a skrinkou s umývadlom.
Byt je po kompletnej rekonštrukcii, boli realizované:
- výmena rozvodov vody a odpadu
- rozvody elektriny, ističová skriňa, vypínače a zásuvky
- kuchynská linka
- laminátové podlahy
- interiérové dvere a zárubne
- nová kúpeľňa so sprchovým kútom, sanitou a príslušenstvom

Orientácia bytu na západ s oknami do zeleného dvora s crossfit cvičiskom, čo prispieva k tichosti bytu. Zároveň sú najbližšie bytové domy v pomerne odľahlej vzdialenosti na to, čo zabezpečuje dostatočné súkromie.


Bytový dom je zateplený, nové vstupné dvere na čip. Interiér vchodu a výťahy sú zatiaľ v pôvodnom stave, avšak aktuálne prebieha schvaľovanie realizácie opráv interiéru vchodu a výťahov. Nie je  terasový a vchod je na úrovni terénu, je bezbariérový a vhodný pre starších ľudí a pohybovo hendikepované osoby .

Podiel na pozemku pod bytovým domom je vo vlastníctve majiteľa. S bytom sa predáva aj podiel na 3 obchodných priestoroch v suteréne bytového domu. Byt je bez tiarch, voľný od 9/2022.

 

Lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou – materská a základná škola, obchody, reštaurácia, banky, zdravotné stredisko a lekáreň, pošta, športový areál, plaváreň, výborná dostupnosť MHD do mesta a stanica ŽSR, kostol, veľký priestor na venčenie psov. V blízkosti sa nachádza Chorvátske rameno, ktoré prechádza popri jazere Veľký Draždiak až na Dunajskú hrádzu a do okolitých lúk a lesov. To umožňuje v širokej miere vodné športy, turistiku, cykloturistiku, korčuľovanie a relax.137 000 €

Fotogaléria

kontaktujte ma pre viac informácii a dohodnutie obhliadky

Kuglerová Klára
0903 202 454
kuglerova@vlastnebyvanie.sk

 

Kontaktný formulár