PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PETRŽALKA

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na ulici ANDRUSOVOVA

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Petržalke na Andrusovovej ulici.

Byt s výmerou 69,62m2 ( z toho 4m2 loggia a 1,37m2 pivnica )sa  na nachádza na 11 poschodí z 12. na podlaží sú 4 byty .

Dispozícia a vybavenie bytu - pozostáva zo vstupnej chodby, v ktorej sa nachádza vešiaková zostava a vstup do kúpeľne a samostatného WC, haly, v ktorej je rolldor a vnútorná jednotka klimatizácie , kuchyňa so vstupom na loggiu a tri nepriechodné izby. V byte je nová kuchyňa - vstavaná el. rúra + plynová varná doska. V dvoch izbách sú skrine rolldor, sedačka v obývačke. Výhodou bytu je prerobená kúpeľňa ( aj WC) v ktorej sa nachádza práčka a praktické skrinky s úložným priestorom. Na zasklenej loggii sa nachádza vonkajšia klimatizačná jednotka. Plastové okna a plávajúca podlaha a v kuchyni dlažba. Vchodové dvere do bytu sú bezpečnostne a interiérové sú tiež výmene za nove. Do bytu je natiahnutá optika a v byte sú natiahnuté sieťové káble na internet (naposledy Orange).

Bytový dom prešiel rekonštrukciou – zateplenie , výmena vchodov (zabezpečenie pivníc a domu systémom JABLOTRON a vstup len na čip + kamery) ,vlastná kotolňa, plastové okna, nové podlahy, nové výťahy (jeden osobný a jeden nákladný, nové stúpačky.

Parkovanie funguje v rámci pravidiel parkovacej politiky Petržalka .
Príjemná lokalita je a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.
Za bytovým domom sa nachádza detské ihrisko.
Byt sa predáva zo spomínaním zariadením ako je na fotkách, vyprataný a uprataný upratovacou firmou, bez tiarch, voľný ihneď.

 

185 000 €

Fotogaléria

Kontaktný formulár