Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


 

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj slnečný a priestranný byt vo vyhľadávanej lokalite Petržalky na ulici Blagovevova s pekným výhľadom. Rozloha bytu je 74,90 m², loggia 5,26 m² a pivnica 3,26 m², ktorá sa nachádza priamo na poschodí.. Byt sa nachádza na 12. poschodí v 12. poschodovom bytovom dome s dvomi novými výťahmi. Dispozične byt tvoria 3 izby, hala, loggia, chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa.

Byt je čiastočne rekonštruovaný, s klimatizačnými jednotkami v obývačke, spálni a detskej izbe , so zasklennou loggiou plastovými oknami , vonkajšími hliníkovými roletami ktoré sú v dvoch izbách na diaľkové ovládanie, v celom byte sú plastové okná.

Bytový dom zrekonštruovaný- vchodové dvere na čip, dom je zateplený s novou fasádou, v bytovom dome sú položené nové podlahy.

Kúpou voľný

CENA: 219 000€

K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 3000€, ktorá zahŕňa kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.

 

* aj na vašu nehnuteľnosť čakajú klienti z našej databázy, radi Vám pomôžeme a zrealizujeme predaj rýchlo, bezpečne a profesionálne od začiatku až do konca, pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať *

Fotogaléria

pre viac informácii a dohodnutie obhliadky

Kuglerová Klára
0903 202 454
kuglerova@vlastnebyvanie.sk

 

Kontaktný formulár