Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Romanovej ulici v Bratislave. Byt je situovaný vo vyhľadávanej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta a v blízkosti lesoparku.
Celková úžitková plocha bytu je 73 m2 vrátane loggie, bytu prislúcha pivnica aj spoločná odkladacia miestnosť pre 4 byty, ktorá nie je za započítaná do celkovej plochy bytu. Byt sa nachádza na 3. poschodí z 12tich.
Dispozičné riešenie a rozloženie bytu je veľmi praktické a účelové, vstupná predsieň, hala, 3 samostatné nepriechodné izby, kuchyňa s východom na loggiu, samostatná kúpeľňa a toaleta.
Byt je po staršej čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, podlahy, kúpeľňa, toaleta, kuchyňa.
Bytový dom prešiel celkovou rekonštrukciou spoločných priestorov.
Dom má samostatnú plynovú kotolňu
Parkovanie je rezidentné pred bytovým domom alebo v okolí.
Mesačné prevádzkové náklady: 150 EUR/3 osoby + 9 € plyn+ 30 elektrina
Lokalita: Okolie ponúka dostatok zelene a príležitostí pre šport a iné voľnočasové aktivity (v blízkosti lesopark, Chorvátske rameno, Hrádza – cyklotrasy). Zároveň poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť – obchody, pošta, banky, školy, škôlky, reštaurácie a iné. Výborná dopravná dostupnosť - zastávky MHD sú neďaleko bytového domu.

                     

CENA 210 000€ 

K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2000€, ktorá zahŕňa kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. 

* aj na vašu nehnuteľnosť čakajú klienti z našej databázy, radi Vám pomôžeme a zrealizujeme predaj rýchlo, bezpečne a profesionálne od začiatku až do konca, pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať *

Fotogaléria

Kontaktný formulár